Eventy

Gry terenowe w samym sercu lasu to nasza specjalność i propozycja mocnych wrażeń dla Państwa.

Organizujemy spotkania integracyjne dla „twardych egzemplarzy”. Do dyspozycji uczestników oddajemy oryginalny sprzęt z okresu II wojny światowej i doświadczoną kadrę Grupy Rekonstrukcji Historycznej……, którzy zapewnią prawdziwe emocje.

Nasze bitwy to niezapomniana przygoda - przenieś się w czasie i poczuj jak rośnie adrenalina. Staniesz się uczestnikiem prawdziwej walki o przetrwanie. Zapewniamy nietuzinkowe atrakcje w atmosferze militarnej rywalizacji. Akcja odbywa się w nieprzebytych ostępach leśnych, gdzie ukształtowanie terenu pozwala na organizowanie pościgów, zasadzek i kryjówek. Zostaniesz zaatakowany, czy Ty będziesz atakował? To wszystko pozostanie zagadką, aż do czasu kiedy nadejdzie chwila starcia.

Błoto, kurz i prawdziwe strzały – tylko nieliczni są w stanie to wytrzymać. Jesteś jednym z nich?  

„Odpadnie stu, lecz następni pójdą dalej” – to tylko słowa piosenki lecz u nas stają się realne. Dalej mogą pójść tylko najwytrwalsi. Sprawdź  swoje możliwości w twardej rywalizacji jaką oferujemy podczas naszych imprez.

Dla zmęczonych trudami walki żołnierzy polecamy wspaniałe smaki polskiej kuchni, które staną się dopełnieniem udanej bitwy.